امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران:

مقابله با سرقت از مطالبات جدی مردم است

مشهد – ابتکارآنلاین: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: مقابله با سرقت یکی از مطالبات جدی مردم است که برای تحقق آن قاطعانه برخورد می‌کنیم.
کد خبر: 7285
زمان انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰ بعد از ظهر -
78 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- سردار احمدرضا رادان شامگاه پنج‌شنبه در حاشیه نشست روحانیون و رؤسای عقیدتی سیاسی فراجا در مشهد اظهار کرد: در این راستا طرح تشدید مقابله سرقت در سراسر کشور برای رفع دغدغه هموطنان در دستور کار قرار گرفته است و پلیس با اهتمام جدی در حال اجرای این طرح است.

وی تأکید کرد: مردم برخورد قاطعانه با سارقان را به عنوان یک مطالبه از پلیس بدانند چراکه بنا به حکم مقام معظم رهبری یکی از کارها و فرامین در تکالیف و مأموریت‌های انتظامی، حفظ امنیت و آسایش مردم عزیز است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان این‌که مقابله با سرقت از مطالبات جدی مردم است، گفت: پلیس در تحقق این مطالبه و برخورد با سارقان قاطعانه برخورد می‌کند.

سردار رادان در خصوص نشست رؤسا و مدیران سازمان عقیدتی سیاسی فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مشهد نیز اظهار کرد: نشست هم‌اندیشی با روحانیون عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در مشهد نتایج ارزنده و مثبتی را در پی دارد.

نشست رؤسا و مدیران سازمان عقیدتی سیاسی فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به میزبانی خراسان رضوی برگزار شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *