امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
رئیس شورای شهر مشهد:

باید از گمانه زنی‌ها در خصوص انتخاب شهردار پرهیز شود

مشهد ـ ابتکارآنلاین: رئیس شورای شهر مشهد گفت: باید از گمانه زنی‌ها در خصوص انتخاب شهردار پرهیز شود چون کار را مشکل می‌کند.
کد خبر: 7444
زمان انتشار: ۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵ بعد از ظهر -
73 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- حسن موحدیان ظهر چهارشنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص روند انتخاب شهردار مشهد اظهار کرد: این کار، طبق روال قانونی در حال انجام است و در خصوص انتخاب شهردار باید از گمانه زنی‌ها پرهیز شود چون گمانه زنی کار را مشکل می‌کند.

رئیس شورای شهر مشهد گفت: برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز مطالبه‌ای مردمی و همچنین وظیفه‌ای قانونی است و کوتاهی شهرداری مشهد در این خصوص پذیرفتنی نیست.

وی بیان کرد: موضوع ساخت و ساز با کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است و با تخلفات ساختمانی در هر نقطه‌ای از شهر باید برخورد شود.

موحدیان با بیان اینکه در زلزله ترکیه بیش از ۴۲ هزار نفر جان باختند بیان کرد: شهروندان مشهدی حساسیت ویژه ای در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز دارند و اخیراً گزارشی به دست ما رسیده است که یک ساختمان چهار طبقه بدون اسکلت و صرفاً با دیوار بالا رفته که این موضوع نیز پیگیری می‌شود.

رئیس شورای شهر مشهد گفت: موضوع استقبال از بهار نیز باید مورد توجه باشد تا زائران و مجاوران، نوروزی به یادماندنی را در این کلانشهر تجربه کنند.

وی در ادامه خطاب به اعضایی که با بی نظمی در جلسه حاضر می‌شوند اخطار داد و گفت: از نشست آینده کسانی که بیش از نیم ساعت تأخیر بدون هماهنگی داشته باشند نامشان در جلسه علنی قرائت می‌شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *