امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
رئیس اورژانس کرمان خبر داد

ضعیت وزیر ورزش نگران‌کننده نیست

کرمان - ابتکارآنلاین: رئیس اورژانس کرمان گفت: هوشیاری وزیر ورزش و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان حدود هشت است اما جای نگرانی وجود ندارد و بهبودی حاصل خواهد شد.
کد خبر: 7514
زمان انتشار: ۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰ بعد از ظهر -
66 بازدید

به گزارش خبرنگار  ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – دکترسیدمحمد صابری امروز پنجم اسفندماه درباره آخرین وضعیت مصدومان سانحه سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش اظهار کرد: شب گذشته دو نفر از ۱۸ مصدوم با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شدند.

او با بیان این مطلب که مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد صبح امروز از بیمارستان ترخیص شد، افزود: ۱۵ نفر از بیماران در بیمارستان بستری و تحت نظر هستند.

رئیس اورژانس کرمان ادامه داد: اکنون هوشیاری مدیران کل استان های تهران و آذربایجان شرقی بالاست و نیاز به تکمیل اقدامات درمانی دارند.

او درباره وضعیت وزیر ورزش و جوانان نیز گفت: هوشیاری وزیر ورزش و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان حدود هشت است اما جای نگرانی وجود ندارد و بهبودی حاصل خواهد شد.

صابری با اشاره به وضعیت سایر مصدومان عنوان کرد: سایر بیماران که دچار ترما (شکستگی اندام های بدن) شدند، خوشبختانه حال عمومی آنها خوب است و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. برخی از آنها نیاز به عمل جراحی داشتند که در حال انجام است.

او گفت: حال نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه خوب است و فقط شکستگی اندام تحتانی سمت چپ دارند و کاملا هوشیار هستند.

صابری با بیان این مطلب که هواپیمای اورژانس از ساعت ۷ و نیم شب گذشته به کرمان اعزام شد و در فرودگاه کرمان بوده و تا ساعاتی دیگر نیز هست، اظهار کرد: با توجه به وجود امکانات و متخصصین در بیمارستان باهنر کرمان، نیاز به اعزام هیچ یک از آنها نیست و تمامی اقدامات درمانی را در کرمان دریافت خواهند کرد و با حال عمومی خوب ترخیص خواهند شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *