امروز پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
امام جمعه رباط کریم:

دشمن با مسمومیت دانش آموزان امنیت مردم را هدف گرفته است

رباط کریم – ابتکارآنلاین: امام جمعه رباط کریم گفت: دشمنان با مسمومیت دانش آموزان احساس امنیت مردم را هدف قرار داده بودند، قوه قضائیه، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی با جدّیت و سرعت عوامل این جنایت بزرگ را شناسایی، دستگیر و مجازات کنند.
کد خبر: 7998
زمان انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰ بعد از ظهر -
48 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام حسن ترابی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر رباط کریم با اشاره به جنگ ترکیبی دشمنان علیه کشور افزود : دشمنان ملت ایران با مسمومیت های سریالی بخش جدیدی از جنگ ترکیبی علیه نظام جمهوری اسلامی را شروع کرده‌اند.

وی ادامه داد: بعد از حضور حماسی و دشمن‌شکن ملت ایران به خصوص دهه هشتادی و نودی در یوم الله ۲۲ بهمن به دنبال انتقام گرفتن از دانش آموزانی است که آنها را همراهی نکرده و تو دهنی محکمی به آنان زدند.

خطیب جمعه رباط کریم اضافه کرد: مطالبه ملت و رهبری معظم انقلاب شناسایی مباشران و مسببان این جنایت بزرگ و اشد مجازات برای آنها است.

امام جمعه رباط کریم گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمره خون پاک و مطهر شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنها است و وظیفه امروز همه ما حرکت در مسیر شهدا و تداوم راه آنها بوده که این راه همان راه اسلام و قرآن و ولایت است.

وی افزود : شهدا بزرگ مردانی بودند که در بحرانی ترین روزها رفتند و از همه چیزشان گذشتند تا امروز ما همه چیز داشته باشیم.

حجت الاسلام ترابی خاطرنشان کرد: نظافت و پاکیزگی مسجد یکی از عوامل جذب جوانان به مساجد بوده وبرای جذب جوانان و نوجوانان به مساجد باید اماکن مقدس را آراسته و پاکیزه و جذاب کرد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *