امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

روند اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در ورامین به خوبی طی شده است

ورامین – ابتکارآنلاین: معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری یژه ورامین گفت : روند اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در ورامین به خوبی طی شده است که تاکنون حدود دویست واحد صنفی خواروبار به این طرح پیوسته اند.
کد خبر: 8143
زمان انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹ بعد از ظهر -
68 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه بررسی‌ نحوه اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی به ریاست حسن فیروزی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه ورامین ورامین و با حضور مصطفی مرادی بخشدار جوادآباد و روسای ادارات و نهاد های مرتبط در معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری برگزار شد.

حسن فیروزی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ورامین در این جلسه اظهار کرد : روند اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در ورامین به خوبی طی شده است که تاکنون حدود دویست واحد صنفی خواروبار به این طرح پیوسته اند و همه ی فروشگاه های زنجیره ای سطح به دستگاه های لازم برای اجرای طرح مجهز شده اند.

وی افزود : در این طرح شهروندان می توانند با کارت‌های بانکی خود ده قلم کالا را خرید کرده و بخشی از هزینه آن را یارانه خود پرداخت نمایند که مبالغ خریداری شده از یارانه نقدی ماه بعد کسر خواهد شد .

فیروزی در ادامه ضمن اشاره به ویژگی های این طرح‌ خاطر نشان کرد : استفاده از این کالابرگ اختیاری است و افراد می توانند همچنان به صورت نقدی از یارانه خود استفاده نمایند که در اجرای طرح این فرصتی ایجاد شده که یک ماه زودتر بتوان از یارانه استفاده نمود.

وی در ادامه تصریح کرد : واحد‌های صنفی متقاضی شرکت در طرح کالابرگ الکترونیکی شهرستان ورامین می توانند با مراجعه به اتحادیه خواروبار مراجعه نمایند مراحل لازم را طی کنند و اقدامات لازم را انجام دهند .

معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه ورامین در پایان نقش مردم را در اجرای این طرح مهم دانست و گفت : مردم نقش اصلی و اساسی در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی را دارند که با همکاری یکدیگر شاهد اجرای موثر و مفید این طرح در شهرستان خواهیم بود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *