امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

پخش ۷۰هزار تن آسفالت در معابر شهریار با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومان

شهریار – ابتکارآنلاین: شهردار شهریار گفت : بیش از ۷۰هزار تن آسفالت با اعتباری بیش از ۱۱۰میلیارد تومان از ابتدای سالجاری تاکنون در معابر سطح شهریار پخش شده است.
کد خبر: 8121
زمان انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸ قبل از ظهر -
56 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمدصادق کولیوند اظهار داشت : از ابتدای سالجاری بیش از ۷۰هزارتن آسفالت با اعتباری بیش از ۱۱۰میلیارد تومان در سطح مناطق و نواحی به طور مکانیزه و دستی پخش شده است وهم اکنون روزانه ۱۲ اکییپ جهت پخش هزار تا هزارو پانصد تن آسفالت در سطح شهرفعال اند.

وی افزود : عملیات توزیع و پخش آسفالت با هدف ترمیم ،بهسازی و ایمن سازی معابر سطح شهربا هماهنگی حوزه عمرانی ادامه دارد و امید است تا پایان سال سطح بیشتری از معابر تحت پوشش آسفالت قرار گیرد.

کولیوند در خصوص زمان بهره بردار از تقاطع غیر همسطح بسیج نیز گفت : این پروژه در سه سال گذشته به دلایل مختلف راکد وتعطیل بود که در سه ماه گذشته با تدابیر و برنامه ریزی های صورت گرفته و با تغییر پیمانکار، کارگاه مجدد فعال وپروژه به مراحل خوبی از میزان پیشرفت رسید ولی متاسفانه به دلیل وجود خط لوله انتقال گاز در مسیر پروژه با مانع جدی در تکمیل این طرح عمرانی مواجه ایم که لازم است اداره گاز نسبت به جابجایی ورفع معارض اقدام نماید.

وی اضافه کرد: هم اکنون تنها مانع تکمیل و بهره برداری ازاین پروژه زیربنایی و تقاطع پرحجم خودرو وپرتردد شهر وجودخط لوله گاز است که لازم است با تمهیدات فنی و مهندسی اداره گاز رفع معارض گردد.

وی همچنین با اشاره به بودجه پیشنهادی سال آینده شهرداری گفت : در لایحه بودجه رقم ۲ هزار و هشتصد میلیارد تومان پیشنهاد شده که حوزه عمرانی ، سرمایه گذاری و درآمدهای پایدار از شاخصه های مهم بودجه ریزی است که امیدوارم با مشارکت و همکاری شهروندان محقق شود.

وی یادآور شد در دوسال گذشته بودجه شهرداری بدون اتکاء به فروش املاک شهرداری تامین شده که حرکت مثبت و موثری قلمداد می گردد.

شهرستان شهریار در غرب استان تهران واقع شده است .

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *