امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
فرماندار اسلامشهر:

ظرفیت روانشناسی به کمک مدارس بیاید

اسلامشهر- ابتکارآنلاین: فرماندار اسلامشهر با اشاره به هجمه دشمنان علیه آموزش و پرورش و دانش آموزان به عنوان نسل تمدن ساز کشور گفت: ظرفیت مشاوره و روانشناسی تمامی نهادها و ارگانها از جمله بهداشت و درمان، بهزیستی، دانشگاه آزاد، نیروی انتظامی و سپاه باید به کمک مدارس بیایند.
کد خبر: 8224
زمان انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۰ قبل از ظهر -
52 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین حبیبی پنجشنبه شب در جلسه شورای آموزش و پرورش اسلامشهر توضیح داد:حوادث چندماه اخیر نشان داد دشمنان سرمایه گذاری و برنامه ریزی ویژه ای برای برهم زدن فضای تعلیم و تربیت در مدارس داشت.

وی با بیان اینکه باید دانش آموزان در معرض آسیب های اجتماعی بویژه در مدارس لازم توجه را شناسایی و از کارشناسان این حوزه برای کمک به آنان استفاده کرد، افزود: ذهن و قلب پاک دانش آموزان در کلاس های درس نیز در اختیار معلمان است و معلمان زحمتکش و پرتلاش می توانند در آگاه سازی و هدایت دانش آموزان نقش اساسی ایفا کنند.

فرماندار اسلامشهر ادامه داد: برغم تمامی مشکلات و موضوعات حاشیه ای، مدیریت آموزش و پرورش در اجرای برنامه های فرهنگی، هنری، ورزشی و پرورشی در سال جاری بسیار موفق عمل کرد که قابل تقدیر است.

در ادامه این جلسه اکبر قنبری، مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه نهضت سواد آموزی و اجرای طرح شهید علی محمودوند جهت شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل، توانمندسازی مربیان تربیتی، برنامه های اجرا شده در هفته فرهنگی، تجهیز مدارس به اقلام و لوازم ورزشی با ۷۵۰ میلیون تومان اعتبار، کسب رتبه‌های برتر ورزشی استانی توسط دانش‌آموزان و تجهیز و آماده سازی مدرسه شهدای ایران تایر برای اسکان نوروزی فرهنگیان ارائه داد.

همچنین در پایان این جلسه با حضور حجت الاسلام برقراری امام جمعه اسلامشهر بهره برداری از اتاق بهداشت ۷۰ مدرسه اسلامشهر همزمان با افتتاح نمادین اتاق بهداشت آموزشگاه پانزده خرداد آغاز شد.

اسلامشهر با بیش از ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب پایتخت واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *