امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

حضور هنرمندان دماوندی در مجموعه تئاتر محراب

دماوند - ابتکارآنلاین: نمایش های خیابانی «پرواز و توهم» برای حضور در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان تهران بازبینی شدند.
کد خبر: 14627
زمان انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰ بعد از ظهر -
21 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  دو‌گروه نمایش خیابانی شهرستان دماوند برای حضور در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان تهران  سال ۱۴۰۲ بازبینی شدند.

حسین ناصری نویسنده و کارگردان نمایش« وهم» و نویسنده نمایش «پرواز» در خصوص داستان این دو نمایش خیابانی گفت: تئاتر «پرواز» به کارگردانی وبازیگری آرمین غلامی داستان شهید دوازده ساله ای به نام رضا پناهی است که در دوران دبستان درس و مشق را کنار می گذارد و با سعی و تلاش از پدر و مادر رضایت نامه می گیرد. وی هنگام اعزام به جبهه بخاطر سن کم به مشکلاتی بر می خورد اما سرانجام به آرزویش یعنی شهادت می رسد.

وی افزود نمایش «توهم» با بازیگری علی نورمحمدی داستان جوانی است که دچار خیالبافی می شود و به تقلید ازبازیگری معروف به میان مردم می رود جوان خودش را به شمایل بازیگر درمی آورد اما از هر فردی که می پرسد آیا او را می شناسند با جواب منفی آنها مواجه می شود، جوان ماجرای بعضی از فیلم ها را تعریف می کند اما هیچ واکنشی از طرف تماشاچیان دیده نمی شود. در پایان جوان تصمیم می گیرد به خود واقعی اش برگردد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *